Novinky

Barex i nadále vítězí

06.01.2012 12:18

Barex porazil Gators 3:1 (1:0, 0:1, 2:0)

Asi nejtěžší zápas měli před sebou hráči Barexu. Sice vyhráli 3:1, ale na ledě rozhodně nebyli lepším týmem. Před zápasem bylo jasné, že utkání nebude jednoduché. Své k tomu dodalo elitní křídlo ruské formace. Záběry přímo z ledu můžete vidět na videu viz. níže.

Barex začal dobře a hned ve čtvrté minutě šel do vedení díky Petru Kunešovi. Barex od této chvíle přestal hrát a Gators si získávali převahu. Ve dvou přesilovkách držel hráče Barexu dnes skvěle připravený gólman Radek Mičola.

Druhou třetinu ovládli Gators. Dobře bruslili agresivně napadali a hlavně po většinu času hráli v pěti. Naopak Barex se velice trápil. V oslabení kolikrát hráči Barexu nevěděli, kde jim hlava stojí a jen díky skvělému Mičolovi neinkasovali. Gators svou převahu korunovali dvě vteřiny před koncem druhé části, kdy hodně unavená pětka barexu nestačila zareagovat na dorážku Helsnera.

Ovšem Barex má svého Petra Kuneše. Ten po 31 vteřinách třetí třetiny vrátil vedení zpět na stranu Barexu. Gators měli více ze hry, ale gólově se jim nepodařilo prosadit. A tak přišla opět chvíle Petra Kuneše, který svým třetím gólem dovršil večerní hatrick. Doslova a dopísmene dotlačil puk za gólmanova záda.

Barex dnes nebyl lepším mužstvem, ale štěstí stálo na jeho straně. Hvězdami utkání byli na domácí straně autor hatriku Petr Kuneš a brankář Radek Mičola, který Barex neskutečně podržel a jen jeho zásluhou Barex vyhrál.

Záznamy: 56 - 56 ze 58