Skupina o titul Vážany

14.12.2010 07:20

Barex - Vážany   1 : 7

V předposledním zápase prvního kola skupiny o titul přivítal Barex Vážany.

Zápas pro Barex nezačal vůbec dobře. Hned v úvodu zápasu musel odstoupit obránce Barexu, který byl za svou brankou zasažen holí do obličeje. Tržná rána v obličeji vyžadovala ošetření u lékaře. Obránce Barexu je v pořádku jen ho na tváři zdobí dva stehy. Parodoxem celé nešťastné události je , že zranění způsobil budoucí švagr postiženého.

První branku v zápase vsítily Vážany v přesilové hře. První třetinu tak vyhráli 1:0.

Začátek druhé třetiny byl velice vyrovnaný a Barex sevřel soupeře ve útočné třetině. Bohužel tlak nedokázal zužitkovat a v páté minutě inkasoval. Uběhla jen minuta a Vážany skórovaly potřetí. V polovině druhé třetiny Barex snížil, když odraženou střelu dokázal Barex dostat za záda soupeře.

Třetí třetina už patřila Vážanům. V šesté minutě vedly 4:1 a pět minut před konce zápasu v rozmezí necelých tří minut dokázaly skórovat třikrát v řadě.

Barex tak prohrál druhý zápas v řadě a ve skupině o titul mu patří poslední příčka.