Skupina o titul Vážany odveta

10.02.2011 11:50

Barex - Vážany 1:4

Ani sedmý zápas v play off nebyl pro Barex vítězným. Tentokrát nestačil na Vážany a prohrál 1:4.

Zápas se moc nelišil od těch předešlých." Šance jsme měli, ale zklamali jsme opět v koncovce" dodává kapitán týmu. Vážany se ujaly vedení po chybě útočníka Barexu v útočné třetine. Po ztrátě puku následoval samostatný únik se kterým si útočník Vážan poradil.

Druhý gól střelily Vážany po závaru před gólmanem Barexu, který si puk nešťastně srazil za svá záda. Třetí gól padl po střele od modré čáry, když měl domácí brankář zakrytý výhled obráncem. Po té byly hráči Barexu dvakrát vyloučeni, když rozhodčí posoudili souboj o puk jako hru tělem. Z druhé přesilovky Barex in

kasoval a rázem prohrával už o čtyři branky. Barexu se podařil alespoň čestný úspěch. V poslední minutě se trefil Stančík upravil tak konečné skóre.

Jako první jsme byli  v kabině Barexu těsně po zápase a přinášíme Vám exkluzivní postřehy hráčů k utkání

# 19 Dušane ty nastupuješ pravidelně ve druhém útoku tzv. v ruské pětce jak jsi viděl zápas?

"Myslím, že jsme podali jeden z nejlepších našich výkonů a že hra odpovídala kvalitě našeho mužstva a postavení v tabulce"!.

Je to sedmý zápas v řadě, kdy jste nedokázali vyhrát?

"No nás to tak baví".

Jak nálada panuje v kabině?

"V kabině panuje parádní atmosféra. Všem bychji  přál zažít" vysvětluje útočník Dušan Horčička.

# 47 A jaká je reakce gólmana Barexu Radka Mičoly?

Radku jak se chytá, když mužstvo prohraje sedmý zápas v řadě?

"Chytá se dobře alespoň se člověk zahřeje" dodává usměvavý gólman.

#25 A co na to generální manažer pan Karel Marcoň?

Vyvodíte z porážky nějaké závěry?

"Určitě bych změnil zasedací pořádek v kabině, protože někteří hráči smradem mokvají. Možná by stálo za to vyměit gólmana za útočníka".

Tolik z kabiny hráčů Barexu. Bohužel vyjádření soupeře se nám nepodařilo získat.