GÓLMAN

Datum: 02.11.2011 | Vložil: CHYTAČ

Zdravím všechny týmy KHL. Jmenuji se Martin Rozsypal, alias "Bobr" mi říkavali spoluhráči. Je mi 27 let, od založení začátku KHL, až do konce roku 2006 jsem chytával spolu s Luďou Helisem za tým Hanák kuchyně... Vrátil jsem se z ciziny a začínám zase chytat, ale nemám zatím nic stálého, proto zde píšu a doufám, že časem něco najdu, že se někdo ozve, abych si zase aspoň 1x - 2x za týden zachytal. Zdůrazňuji, že to nemusí být jen zápasy KHL, rád si zachytám i mimo to 1x za týden, tak jak většina týmů hraje kromě soutěže, že si jdou jednou za týden jak kdbyby potrénovat, zahrát. Kdybych se měl jako brankář hodnotit, myslím si, že mi to šlo a určité nadání jsem na to měl. Neberte to tak, že se hlásím jako brankář začátečník to ne... Pár desítek zápasů odchytaných mám, tehdy jako mladý 18-22 letý kluk. Kdyby se mi někdo ozval,někdo z týmů, že potřebuje brankáře, klidně i na zkoušku, přijímám a přijedu. Jsem od Kroměříže, takže není problém. Zdravím všechny, těším se, až si zachytám.Ozvěte se. Kontakt na mě: 773 827 018
Martin Rozsypal

Přidat nový příspěvek